פתרון 360° לסטארטאפים וחברות

ייעוץ עסקי מלא 

פיתוח מוצר פיזי

01

תוכנית עסקית

תוכנית עסקית הינה תוכנית עבודה מפורטת לתכנון נכון ויעיל של מיזם או עסק. משקיעים פרטיים וקרנות הון סיכון בוחנים תוכניות העסקיות על מנת לקבל החלטה האם להשקיע במיזם או בעסק. 

פתיחת מיזם חדש או שיפור עסק קיים מצריך תכנון מקדים אשר חייב לכלול את הנושאים העסקיים החשובים ביותר כגון: כמה כסף נדרש, כמה למכור את המוצר או השירות, מי הצוות שמנהל את העסק, איך מגייסים לקוחות חדשים, איך מתבצעת החדירה לשוק, אבני דרך לכל שלב בהשקעה ועוד.

 • מחקר שוק מחקר שוק (Market Research) הינו תהליך אסיפת מידע על שווקים שונים, במטרה להרחיב את ההבנה אודות הסביבה העסקית, השיווקית והתחרותית. מחקר השוק הוא אבן דרך ראשונה ומשמעותית עבור סטארטאפ או מיזם אשר מכיל מידע חיוני ומשמעותי עבור המשקיעים אותם היזמים יפגשו בעתיד על מנת לגייס כסף. המידע שנאסף במהלך המחקר מציג עובדות עסקיות מהשטח ומסייע בהוצאת תובנות ובקבלת החלטות אסטרטגיות. מחקר שוק הוא מרכיב מהותי ביכולת השיווק והבידול של החברה ועל סמך הנתונים המתקבלים ניתן לבסס את תוכנית השיווק.
 • תוכנית שיווק תוכנית שיווקית הכרחית בכל מיזם או עסק מכיוון שהיא מגדירה את נקודות המגע השונות עם הקהל והמתחרים. תוכנית שיווק היא מפת דרכים להשגת יעדי שיווק ספציפיים בתוך מסגרת זמן מוגדר. תוכנית השיווקית מתארת את הפעולות השיווקיות והאסטרטגיה שהמיזם או העסק צריך לבצע על מנת להשיג את אותן מטרות.
 • תוכנית פיננסית
 • תקציר מנהלים הינו מסמך תמציתי של כל ההיבטים החשובים במיזם או בעסק, החל מהבעיה שמתכננים לפתור, הפתרון עצמו, גודל ופוטנציאל השוק, יתרונות ועוד. כל המידע מרוכז במסמך הניתן לקריאה בקלות ובמהירות ומאפשר לעניין משקיעים, קרנות, ארגונים וכו'.לאחר שהמשקיע עבר על תקציר המנהלים והביע עניין במיזם או בעסק, נפגשים להצגת מצגת המשקיעים. מצגת משקיעים המבוססת על תוכנית עסקית מקצועית יכולה להבדיל מיזם או עסק משאר המיזמים המתחרים על כספו של המשקיע. זהו הרושם הראשוני עבורו תתקבל ההחלטה האם להמשיך בתהליך בחינת ההשקעה מצד המשקיע.

02

הכנה למשקעים

פגישת משקיעים היא אחד השלבים המשמעותיים והמורכבים ביותר לגיוס הון על מנת לממש את אבני הדרך הבאות במיזם או בעסק. אנו מבצעים יחד עם היזמים סימולציות הכנה על מנת לשפר את אחוזי הגיוס. בתהליך נדרש ללמוד על המשקיע, לערוך רשימת שאלות ולהכין תגובות בהתאם. נדרש להשתמש בזמן הקצוב שיש מול המשקיע ולנהל אותו בחוכמה. משקיעים מעוניינים להכיר את במיזם או העסק שלכם ואת הסיכונים שלו. היו כנים לגבי הציפיות שלכם והצרכים שלכם, משקיעים מעוניינים בתוכניות מציאותיות. ככל שההכנה המוקדמת תהיה מוקדת ומקצועית, כך תהיו קרובים לגיוס הכסף וקידום אבני הדרך הבאות.

 • קריאה והבנה של החומרים הבאים מילון מונחים לעולם היזמות לפי תחומים. במידה ורלוונטי - תהליך פיתוח אפליקציה הליך כתיבת פטנט
 • כתיבת נאום מעלית תוך הסתייעות בקובץ ״איך ליצור נאום מעלית שיפתיע כל משקיע״ .
 • קריאה, עיון ומענה על שאלות מתוך מאגר "100 השאלות" השאלות משקיעים לפי נושאים וקטגוריות אשר צפויות לעלות בתהליך ההשקעה.
 • סימולציות עצמאיות של מצגת המשקיעים לפי זמן הצגה של 15 דקות. + קריאה והבנה מעמיקה של התוכנית העסקית, התוכנית הפיננסית המלאה והערכת השווי.

03

פגישות משקעים

הדרך הטובה ביותר לגיוס כספים היא דרך קשרים אישיים. לוויסלרייט קשרים אישיים רבים בעולם העסקים עם משקיעים – מאנג'לים ועד הקרנות הגדולות בתעשיית ההייטק בישראל ובעולם.

04

05

צרו קשר

מוכנים להמריא

מגדל אלקטרה סיטי, הרכבת 58, ת"א

055-557-96-54

לסטארטאפים: startup@weccelerate.co.il למשקיעים: investors@weccelerate.co.il

  מה הכי חסר לכם כדי להעיף את הסטארטאפ שלכם?
  תכנית עסקיתהכנה למשקיעמחקר התכנותפיתוח תוכנהעיצוב ואפיון UX/UI
  בלחיצה על הכפתור, אני מסכים אוטומטית לעיבוד נתונים אישיים

  contact us

   מה הכי חסר לכם כדי להעיף את הסטארטאפ שלכם?
   תכנית עסקיתהכנה למשקיעמחקר התכנותפיתוח תוכנהעיצוב ואפיון UX/UI
   בלחיצה על הכפתור, אני מסכים אוטומטית לעיבוד נתונים אישיים
   דילוג לתוכן вот на этой кнопочке надо изменить надпись на и убрать стрелочку