פתרון 360° לסטארטאפים וחברות

כל מה שצריך, במקום אחד כדי להאיץ את המיזם שלך

360° מלאה 360° מעטפת

המשך

בנינו מעטפת שירותים מותאמת אישית למיזם שלכם על מנת להאיץ אותו תחת מטריה

חברתנו בנויה ממחלקות במגוון תחומים הנדרשים להקמת מיזם או חברה ומספקת את כל השירותים במקום אחד. היזמים שבוחרים לעבוד איתנו נהנים מראש שקט, בטחון , נוחות, חסכון, מעמד וחיבורים אסטרטגיים וכל זה למטרת הצלחת המיזם שלכם. אנחנו נעזור לך בהיבטים של חקר השוק, המודל העסקי, התמחור, השיווק, הפיננסים, מצגת המשקיעים, תקציר מנהלים, פיתוח, איפיון, עיצוב, מיתוג, משפטי, הכנה וגיוס משקיעים ומימון, חיבורים אסטרטגיים וניהול משא ומתן תוך מתן דגש על סטנדרטים גבוהים במיוחד.

צור קשר

המומחיות שלנו

לקוחות מספרים

גשר

רותם לוי

הגעתי לוויסלרייט אחרי לא מעט ניסיונות ללכת לבד. מהרגע הראשון היה קליק ראשוני הם באו טוב בעיין, התחלנו יחד תהליך, בנינו תוכנית עסקית ופיננסית ותוך 4 חודשים אני כבר אחרי השקעה ביד היום אנחנו עושים יחד שיווק של הפלטפורמה ואני מאוד מרוצה וממליץ למי שרוצה ללכת עם מקצוענים

Grouping

גיא שחם

אני יזם מנוסה ויצא לי להרים כבר כמה סטארטאפים, היום אני כבר לא בקטע של לאכול פיצה בגראז ב12 בלילה. חיפשתי צוות מקצועי שיעזור לי לקדם את המיזם, הגעתי לוויסלרייט ומצאתי בית לכל הצרכים לטובת המיזם, אני יודע מה צריך לעשות אבל לבד לא מגיעים לירח. וויסלרייט צוות מדהים ומקצועי שכל אתגר שהנחתי הם מצאו פיתרון.

Arine

אריאל סנה

פניתי לוויסלרייט ממש בשלב הרעיון, המוצר שלי הוא מוצר פיזי , שכולל פיתוח וייצור בסין ועוד שלל מרכיבים של לוגיסטיקה יבוא אישור תקנים וכמובן בשביל למכור צריך שיווק, וויסלרייט נתנו לי מענה מקיף החל מחקר שוק דרך מציאת יצרנים ברמה העולמית ועד בניית אתר המכירה ושיווק. ממליץ לכל מי שרוצה להגשים את החלום האישי שלו.

צרו קשר

מוכנים להמריא

מגדל אלקטרה סיטי, הרכבת 58, ת"א

055-557-96-54

לסטארטאפים: startup@weccelerate.co.il למשקיעים: investors@weccelerate.co.il

  מה הכי חסר לכם כדי להעיף את הסטארטאפ שלכם?
  תכנית עסקיתהכנה למשקיעמחקר התכנותפיתוח תוכנהעיצוב ואפיון UX/UI
  בלחיצה על הכפתור, אני מסכים אוטומטית לעיבוד נתונים אישיים

  כנסים שלנו

  הצג הכל

  06.07.2022

  יום ד'

  22

  אולם כנסים (קומה 2) מגדל הרצוג, יצחק שדה 6 תל אביב 06.07.2022 | 09:00-12:00

  יזמים בתחילת דרכם

  הקמת סטארט-אפ / חברת הזנק, הפכה לשאיפה נפוצה בישראל, הודות לסיפורי הצלחה של חברות ישראליות אשר הצליחו וביצעו אקזיט בסכומי עתק. רבים שואפים להקים חברת סטאר-אפ, אך לא תמיד יודעים במה הדבר כרוך. על מנת לצלוח את האתגר מומלץ להכיר היטב את אבני הדרך. ריכזנו עבורכם/ן את טובי המומחים בתחומים הכרחיים שיעזרו לכם/ן להיצנע מטעויות […]

  קרא עוד

  contact us

   מה הכי חסר לכם כדי להעיף את הסטארטאפ שלכם?
   תכנית עסקיתהכנה למשקיעמחקר התכנותפיתוח תוכנהעיצוב ואפיון UX/UI
   בלחיצה על הכפתור, אני מסכים אוטומטית לעיבוד נתונים אישיים
   דילוג לתוכן вот на этой кнопочке надо изменить надпись на и убрать стрелочку